loader image

PYTANIA

Tak. Każdy limit uzależniony jest od okresu, na jaki wypożyczany jest samochód. Istnieje możliwość wykonania większego przebiegu za dodatkową opłatą określoną w regulaminie.

Opłata to koszt 2 PLN brutto za każdy przekroczony kilometr poza wyznaczony limit.

Jak najbardziej! Warunkiem jest najem dłuższy niż 7 dni. Wtedy jesteśmy w stanie przygotować ofertę specjalną dla Ciebie

Koszt rezerwacji, zaliczki stanowi 50% całej wartości najmu.

Tak, rezerwację i potwierdzenie można dokonać w całości on-line. W tym celu należy dokonać wpłaty 50% całej kwoty za pomocą Przelewy24 lub PayPal

Resztę kwoty najmu należy zapłacić na miejscu gotówką lub BLIK. Istnieje także możliwość zapłaty przelewem przed odbiorem samochodu po wcześniejszej informacji.

Nie, samochodem może kierować tylko osoba dokonująca najmu, która podpisuje umowę.

W pierwszej kolejności należy niezwłocznie nas o tym fakcie poinformować w celu uzyskania dalszych informacji odnośnie postępowania po szkodzie.

Maksymalny udział własny w szkodzie to 25000zł brutto

Zgodnie z regulaminem, 200zł brutto za każdą rozpoczętą godzinę opóźnienia.

Z racji wydarzeń losowych, niezależnych od nas takich, jak np. uszkodzenie samochodu, nie jesteśmy w stanie zagwarantować w 100% dostępności samochodu. W takim wypadku gwarantujemy 100% rekompensaty plus ofertę innego samochodu na wypożyczenie, jeżeli jest dostępny.

Ukończone 21 lat i prawo jazdy od minimum 3 lat

JAK WYGLĄDA POLITYKA Zwrotu zaliczKI W PRZYPADKU REZYGNACJI Z WYPOŻYCZENIA?

Tak, jest taka możliwość. W takim przypadku będziemy pobierać opłatę w wysokości 200zł za mycie pojazdu i 50zł za odkurzanie.

Tak. Pobieramy wtedy opłatę w wysokości 10zł. za litr brakującego paliwa.

Samochód należy odebrać z Katowic, z siedziby firmy lub zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Istnieje również możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres, po wcześniejszym ustaleniu miejsca i kosztów.

​Samochód należy odstawić do siedziby firmy (zobacz Kontakt), chyba, że został uzgodniony indywidualny odbiór ze wskazanego miejsca przez Wypożyczającego.